Apie AliExpress

Pirkdami iš www.aliprekes.lt puslapio, jūs realiai perkate tiesiogiai iš Kinijos parduotuvės www.aliexpress.com (sutaupote nemokėdami tarpininkams).

D.U.K dėl AliExpress:

  • Už kiek galima pirkti, kad nebūtų papildomų mokesčių (muitų, importo PVM)? Iki 150 EUR. Daugiau info apie papildomus mokesčius čia.

  • Per kiek laiko gausiu savo užsakytą prekę? Paprastai siuntos ateina per 3-5 savaites, bet būna įvairiai.

  • Ką reikia daryti, kad susigrąžinti pinigus negavus prekės laiku ar gavus brokuotą prekę? Nepasibaigus pirkėjo apsaugos terminui (60/90 dienų) reikia būtinai spėti iškelti disputą. LABAI SVARBU nepavėluoti iškelti disputo laiku, nes pasibaigus pirkėjo apsaugos (buyer protection) terminui susigrąžinti pinigų nebus įmanoma.

  • Kada galima iškelti disputą? Paprastai galimybė iškelti disputą atsiranda 11 dieną po to, kai pardavėjas išsiunčia prekes, iki 15 dienų po to, kai pasibaigia pristatymo laikas arba patvirtinate gavimą.

  • Ar yra Aliexpress puslapis lietuvių kalba?   Tarp oficialių Aliexpress kalbų (kad net į paiešką būtų galima įvesti žodį lietuvių kalba) – lietuvių kalbos nėra. Yra tokios kalbos kaip rusų, lenkų, vokiečių, ir žinoma anglų. Kitos galimybės:

1) Viršuje dešiniajame kampe yra “Language” mygtukas, ten apačioje galima pasirinkti lietuvių kalbą. Visos kategorijos bus išverstos į lietuvių kalbą. Tačiau vertimas netikslus, ir kartais gan juokingas.

2) Pasinaudoti naršyklės papildiniais, kurie verčia internetinius puslapius į lietuvių kalbą. Pvz. Google Chrome galimybė – nustatyti, kad paprastu dešinio pelės mygtuko paspaudimu, išverstų bet kurį puslapį į lietuvių kalbą (reikia nustatymuose uždėti varnelę “Offer to translate pages in this language”).

Vertimas žinoma atliekamas google roboto, tai nėra visai tikslu, bet gali vis tiek pagelbėti labiau suprasti esmę.

3) Naudotis https://aliprekes.lt puslapiu, kur atrinktos tik gerų atsiliepimų Aliexpress prekės ir vertimas į lietuvių kalbą atliktas žmogaus, ne google roboto. Tačiau žinoma čia prekių kiekis labai mažas ir negali būti tikra alternatyva originaliam Aliexpress puslapiui.


 

Ali Prekės
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0